DELEN

Voorzitter Ron Kleijn daarover: ,,Uiteraard betreur ik – en volgens mij  iedereen binnen onze club – het besluit van Ben om te stoppen. Binnen onze vereniging is iedereen een schakel en zijn we ook nog eens op vriendschappelijke basis met elkaar verbonden.


SVV SCHEVENINGEN
SVV SCHEVENINGEN

Wanneer iemand, die al geruime tijd als vrijwilliger een functie invult, aangeeft ermee te stoppen vinden wij dat zeer jammer. Zeker ook in het geval van Ben, hij heeft veel gedaan in zijn functie. Maar gelukkig zal hij nog gewoon bij ons langskomen, alleen niet meer in functie.”

Wijsheid

Er heeft geen nader gesprek plaatsgevonden om Van Dam eventueel te bewegen op zijn besluit terug te komen. Voorzitter Kleijn: ,,Ben is een volwassen persoon en heeft in alle wijsheid en weloverwogen, zo deelde hij mij mee, het besluit genomen. Een vrijwilligersfunctie moet iemand ook vrijwillig en met plezier doen. Wanneer het gevoel er niet meer is en iemand dat aangeeft, rest ons dus niets anders dan het te accepteren en te respecteren. Dat doe ik dus ook.”

Lees meer via Haaglanden Voetbal